Mini Optical Fiber Tester -70~+6dBm 2,5 mm Universal til FC/SC/ST Adaptere Optisk Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Status: På lager

SKU: w217

kr78.77

Stik Type SC/FC/STLED Lys CW eller SOS-kode outputOPM-Stik 2,5 mm UniversalKalibreret Bølgelængder 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nmNøjagtighed ±0.2 dBStørrelse 105mm *52mm * 34mmVægt About 66gOprindelse KN(Oprindelse)Certificering INGENMærke VINTOOLModel-Nummer V00-200

Tags: officielle xiaomi, strygejern lodde ts100, nuværende tester, pod xiomi, hvordan otdr, 128x128, ære, tongsheng tsdz2, lenovo telefon, 50w fiber laser.

Skriv en anmeldelse

Bedømmelse